Tööpakkumise number #737295

Komplekteerija

1

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

* detailide komplekteerimine ja koostamine vastavalt kliendi joonistele

Ootused kandidaadile

* soovitavalt eelnev töökogemus metallitööstuses

* jooniste lugemise oskus, loogiline mõtlemine ja tehniline taiplikkus

* kiirus ja efektiivsus tööülesannete täitmisel

* kohusetndlikkus ja täpsus

* hea suhtumine kolleegidesse

* eesti keele oskus vähemalt algtasemel

mitmekülgset ja huvitavat tööd uutes 2017a valminud tootmis- ja olmeruumides. Omalt poolt toetame vajalike koolituste ning sõbralike ja abivalmis töökaaslastega.

Tööpakkumise number
#737295

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021

STERA TECHNOLOGIES AS

Vaata rohkem