Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799176

KOMPLEKTEERIJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud

CVKeskuse.ee klient PR Firmareklaam OÜ on 1991 aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevuseks on valgus-, neoon- ja kleebisreklaamide müük, valmistamine, paigaldus ning teenindamine.

Töö kirjeldus

Komplekteerijana on Sinu tööks valgusreklaam-toodete lõppfaasi komplekteerimine jooniste alusel - kaablite montaaž, alumiiniumplekist detailide kinni kruvimine. Töö toimub püsti seistes.

Ootused kandidaadile

Ettevõtte ootab oma uuelt kolleegilt käsitöö oskust, algteadmisi nõrkvoolu kaabeldamisest, stabiilsust ja sõbralikkust.

Omaltpoolt PR Firmareklaam pakub Sulle kohapealset väljaõpet, töötasu alates 1200€ kätte, sporditoetust, pikaajalist töökohta ja arenguvõimalusi.

Töö toimub Tänassilma Tehnopargis, Valdmäe põik 1

Tööaeg on E-R 07:30- 16:00 (algusaeg on paindlik)

Tunned ametikoha vastu huvi?

Kandideeri läbi CVKeskus.ee või küsi lisainfot 5307 3011; monika.arno(at)cvkeskus.ee (Monika Arno, CVKeskus.ee värbamiskonsultant)

Tööpakkumise number
#799176

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1200 - 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. august 2022
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem