Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127355

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tooraine kompleteerimine ja pooltoodete ettevõttesisene transport
  • tagastatud tooraine kontroll ja laokohtade paigutamine
  • laokohtade korrigeerimine arvutis

Ootused kandidaadile

  • positiivsus ja soov töötada rahvusvahelises ettevõttes
  • iseseisvus, täpsus, vastutustunne ja meeskonnatöö valmidus
  • tõstukijuhilubade olemasolu (võib olla omandamisel)
  • soov õppida ja omandada uusi oskusi
  • eesti keele oskus kõnes
  • arvuti kasutamise oskus (MS Office)

  • motiveerivat ja kaasaegset töökeskkonda ( töö on siseruumides )
  • täiendavat personalikindlustust
  • koolitust ja arenguvõimalusi
  • konkurentsivõimelist palka ja lisatasu vastavuses töötulemustega
  • ühisüritusi töötajatele igal aastajal ning soodustusi toitlustuse osas

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • töökogemus tootmises või laomajanduses

Tööpakkumise number
#127355