Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293745

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tellimuste komplekteerimine.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem töökogemus laos;
Hea eesti keele oskus;
Korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus, järjekindlus;

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda;
võimalust kooli kõrvalt tööd teha;
arenguvõimalusi;
head töökogemust;
sõbralikku kollektiivi;
isiklikust tulemusest sõltuvat töötasu.

Lisainfo

Töökoht asub Vae 16, Laagri
Tööaeg 16.30 - 20.30 (E-R).
Tasustamine tükitöö alusel.

Tööpakkumise number
#293745

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2012

AS Magnum on 1993.a. loodud ravimite ja muude apteegikaupade hulgi-ning jaemüügiga tegelev kontsern, mis tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes, kus kokku töötab üle 1000 inimese.
Magnum kontserni Eestis tegutsev lao-ja logistikateenust osutav Magnum Logistics OÜ ootab oma meeskonda tublisid töötajaid .

Vaata rohkem