Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #389174

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade komplekteerimine vastavalt korjelehtedele
- komplekteeritud tellimuste kinnitamine laoarvestuse andmebaasis
- kauba saatedokumentide täitmine ja edastamine
- saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse
- väljuva kauba toimetamine laadimisalasse
- laadimistööd tõstukiga ja käsitsi
- töö sobib pigem meesterahvale

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- laotöö kogemus (komplekteerimine)
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- arvuti kasutamise oskus. MS Office
- tõstukijuhi kutsetunnistuse olemasolu soovituslik
- keskharidus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- 8 h vahetustega töö (hommikune vahetus al 6:30, õhtune vahetus al 14:30: 22:30, nädalavahetus on vaba)
- tööandja transporti Tallinn <-> Itella (Loomäe tee 13. Asume Jüri aleviku lähedal)

Tööpakkumise number
#389174

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 795 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. august 2015
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2015

Itella Logistics OÜ on Itella Group'i kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb kaheksas riigis - Soome, Rootsi, Norra, Taani, Venemaa, Läti, Leedu, Eesti. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.

Vaata rohkem