Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627259

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade komplekteerimine vastavalt korjelehtedele
- komplekteeritud tellimuste kinnitamine laoarvestuse andmebaasis
- saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse
- väljuva kauba toimetamine laadimisalasse
- töö sobib pigem meestele (aga ka tugevatele naistele)

Nõudmised kandidaadile

- eesti keele oskus
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- arvuti tavakasutaja oskus
- kasuks tuleb laotöö kogemus

Ettevõte pakub

- väljaõpe kohapeal
- kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
- tööaeg E-R 8:00-16:30
- tööandja TASUTA transport Tallinn <-> Itella (asume Jüri aleviku lähedal - Loomäe tee 13 Lehmja küla)
- töötasu alates 900 eur kuus (põhitasu 645 + lisatasu) bruto

Kandideeri kindlasti - soe ja akendega lao-osakond ning toredad kolleegid ootavad Sind!

Tööpakkumise number
#627259

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. november 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Vaata rohkem