Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325961

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- valmistoodangu komplekteerimine saatelehtede alusel
- väljastatava toodangu koguse ja toote vastavuse kontroll

Ootused kandidaadile

- täpne ja kohusetundlik
- valmidus teha tööd temp. +4..+6C
- eesti keele lugemise ja kirjutamise oskus
- füüsiliselt tugev

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist tasu
Ettevõtte poolseid soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Jälgimäe tee 14, Jälgimäe, Saku vald (buss nr 18 lõpp-peatusest u 800 m Saku poole).
Osalise ajaga töö, põhilised tööpäevad on T, N ja P.

Tööpakkumise number
#325961

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
19. november 2013

Fazer Gruppi kuuluv Tänassilma Teenindusköök on nüüdisaegne laia sortimendiga tootmisüksus, mis on orienteeritud suurköökide varustamisele töömahukate valmis- ja pooltoodetega. Ettevõtte eesmärk on pakkuda Fazer Grupi ettevõtetele ning valitud välisklientidele kvaliteetseid väikeseeriatooteid, suurepärast tarnekindlust ja paindlikku klienditeenindust.

Vaata rohkem