Komplekteerija
Tööpakkumise number #694261
Veebipõhine värbamine

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on
kaupade komplekteerimine vastavalt
kaupluste poolt esitatud tellimustele.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on

  • kiire, täpne ja füüsiliselt vastupidav
  • meeskonnatöötaja
  • suhtlustasemel eesti keele valdaja
  • valmis töötama graafiku alusel E-R
kell 6.20-14.50 ja 14.50-23.20

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • töötasu vastavalt Sinu töötulemustele
  • kaasaegseid töövahendeid (häälkomplekteerimine)
  • tööalast väljaõpet ja juhendamist kohapeal
  • piirkonniti tasuta transporti tööle (Suur-Sõjamäe 70,
Soodevahe küla Rae vald) ja tagasi
  • Coopi töötaja soodustusi (sh ostlemisel ja sportimisel)

Tööpakkumise number
#694261