Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70794

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kaupade vastuvõtt.
* Kauba komplekteerimine vastavalt kogumiskorraldusele, arvestades seejuures kauba iseloomu, pakendit, kaalu ja transportimisel nõutavaid tingimusi.
* Komplekteeritud kauba-sluste pakkimine, markeerimine, ja ettevalmistamine transpordiks.
* Lao korrashoid ja osalemine inventuurides.

Ootused kandidaadile

* Valmis tegema füüsilist tööd.
* Kohusetundlik ja täpne.
* Suudad töötada efektiivselt ka pingelisemates olukordades.

* Stabiilset, ent samas ka mitmekülgset ja vastutusrikast tööd.
* Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.
* Motiveerivat töötasu.
* Tööalast koolitust.
* Kaasaegseid töö-ja olmetingimusi.
* Toredaid kolleege.

BALDIS ESTONIA OÜ PAKUB VÕIMALUST TÖÖTADA ARENEVAS ORGANISATSIOONIS NING KASVADA KOOS ETTEVÕTTEGA.

Lisainfo

* Vahetustega töö
* Sobiv töö tudengitele
* Töökoht asub Jüri alevikus, Harjumaal

Tööpakkumise number
#70794