Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323806

Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded antud ametikohal on kauba komplekteerimine ja komplekteeritud kauba ettevalmistamine transpordiks. Kuna ettevõttel on mitmeid ladusid, otsime hetkel Jüris asuvasse lattu laotöötajaid - komplekteerijaid.

Ootused kandidaadile

Töötajatelt ootame eesti keele oskust heal tasemel ja valmidust töötama vajadusel nädalavahetuseti. Komplekteerija töös on olulised oskused kiirus, täpsus ja kohusetunne ning samuti tuleks kasuks varasem töökogemus logistika valdkonnas.

Kaasaegseid töötingimusi ja mitmekesist töögraafikut päevastes vahetustes. Stabiilset töökohta ja soodsat toitlustust ning töötasuks 4 eurot brutto / h.

Tööpakkumise number
#323806

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. november 2013
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2013

AR Personal on kiiresti arenev personaliotsingufirma, mis tegutseb Eestis aastast 2005. Esimese kahe aasta jooksul tegutsesime Inglismaal värbamisteenust pakkuva ettevõtte harukontorina 2007. aastal asutati Absolute Recruitment OÜ, mis põhineb välisfinantseeringul, kuid on sõltumatu personaliotsingufirma Eestis, mis põhines välisinvesteeringutel. 2011. aastal turule kaubamärgi AR Personal. 2011 aastal loodi uus kaubamärk AR Personal, mis on suunatud nii Eesti kui ka välismaa turule.

Vaata rohkem