Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800346

KOMPLEKTEERIJA Gustav Cafe tootmisüksusesse

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valmistoodete kuupäevastamine vastavalt juhistele

  • Markeerimised ja kleepimistööd

  • Toodete komplekteerimine kaubakastidesse

  • Lao korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Oled kohusetundlik ja kiire õppimisvõimega

  • Oled hoolas ja täpne oma töös

  • Oled puhtust hindav ja pead kinni toiduhügieeninõuetest.

Ettevõte pakub

  • Püsivat töökohta ja stabiilset sissetulekut

  • Toetavat meeskonda ja väljaõpet kohapeal

  • Tasuta toitlustust

  • Sinu tööpäeval Ettevõtte soodustusi.

Tööpakkumise number
#800346