Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643231

Komplekteerija (eCoop)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 5. märts 2020
Kuulutus aegub:15. märts 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks tööülesandeks on
e-poe klienditellimuste komplekteerimine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on

  • koostöövalmis, sõbralik ja viisakas suhtleja
  • positiivse ja elurõõmsa hoiakuga
  • füüsiliselt vastupidav
  • suhtlustasandil eesti keele valdaja
  • valmis töötama graafiku alusel E-P kell 17-22

Lisainfo
  • Töökoht asub eCoopi komplekteerimiskeskuses Pärnu mnt. 558a, Laagri alevik, Saue vald

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • püsivat töökohta usaldusväärses ettevõttes
  • väljaõpet ja juhendamist koha peal
  • Coopi töötaja soodustusi ostlemisel, sportimisel ning ühisüritusi
  • lisapuhkust vastavalt tööstaažile

Tööpakkumise number
#643231

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. märts 2020
Kuulutus sisestati:
5. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem