Komplekteerija (E-R vahetustega, Loomäe tee 13, Jüri lähedal)

ITELLA ESTONIA OÜ

Tööpakkumise number

626287

ITELLA ESTONIA OÜ Komplekteerija  (E-R vahetustega, Loomäe tee 13, Jüri lähedal)

Töö kirjeldus

- tellimuste komplekteerimine riiulist vastavalt korjelehtedele
- tellimuste kinnitamine andmebaasis
- väljuva kauba toimetamine laadimise alasse
- KANDIDEERI KINDLASTI - kõik on kiirelt õpitav

Nõudmised kandidaadile

- suhtlustasemel eesti keele oskus
- kohusetunne, ausus, täpsus
- soovituslik laotöö kogemus (komplekteerimine)

- töötasu alates 1000 eur (s.h 645.- põhipalk + isiklik tulemustasu vastavalt komplekteeritud tellimusele)
- väljaõpe kohapeal
- erinevad sportimisvõimalused
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- tööaeg vahetustega (üks nädal hommikune vahetus, teine nädal õhtune vahetus)
1.vahetus E-R 6:30-14:30
2.vahetus E-R 14:30-22:30
- tööandja tasuta transport Tallinnast (erinevatest linnaosadest) ja ka Maardust <-> Itella (asume Jüri aleviku lähedal,
Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald)

NB! ühendust võetakse sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019
Brutopalk:
Alates 1000.00 €/kuu
Soovin kandideerida

Komplekteerija  (E-R vahetustega, Loomäe tee 13, Jüri lähedal)

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Avan ettevõtte profiili