Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626287

Komplekteerija (E-R vahetustega, Loomäe tee 13, Jüri lähedal)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 6. november 2019
Kuulutus aegub:20. november 2019

Töö kirjeldus

- tellimuste komplekteerimine riiulist vastavalt korjelehtedele
- tellimuste kinnitamine andmebaasis
- väljuva kauba toimetamine laadimise alasse
- KANDIDEERI KINDLASTI - kõik on kiirelt õpitav

Ootused kandidaadile

- suhtlustasemel eesti keele oskus
- kohusetunne, ausus, täpsus
- soovituslik laotöö kogemus (komplekteerimine)

- töötasu alates 1000 eur (s.h 645.- põhipalk + isiklik tulemustasu vastavalt komplekteeritud tellimusele)
- väljaõpe kohapeal
- erinevad sportimisvõimalused
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- tööaeg vahetustega (üks nädal hommikune vahetus, teine nädal õhtune vahetus)
1.vahetus E-R 6:30-14:30
2.vahetus E-R 14:30-22:30
- tööandja tasuta transport Tallinnast (erinevatest linnaosadest) ja ka Maardust <-> Itella (asume Jüri aleviku lähedal,
Loomäe tee 13 Lehmja küla Rae vald)

NB! ühendust võetakse sobivate kandidaatidega

Tööpakkumise number
#626287

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.

Vaata rohkem