Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518172

KOMPLEKTEERIJA (E-R, Jüri alevikus)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektroonikakomponentide komplekteerimine
- komplekteerimise registreerimine arvutiprogrammis
- kauba vastuvõtt
- kaupade paigutamine riiulitesse (kõrgus kuni 4 m) või põrandakohtadele
- töö järelkäidava elektrilise virnastaja (1 tonn) ja käsikahvelkäruga
- e-kirjavahetus

Ootused kandidaadile

- eesti keele oskus suhtlustasemel
- kohusetundlikkus, ausus, täpsus
- arvuti kasutamise oskus (e-post)

Kasuks tuleb:
- laotöö kogemus
- järelkäidava elektrilise virnastaja (tugiratastõstuk) kasutamise oskus
- programmi SAP tundmine

Ettevõte pakub

- õppeperiood juhendajaga 2-3 nädalat
- brutopalk 795-850 € (esimene kuu 795 €, alates teisest kuust 850 €)
- kaasaegne töökeskkond ja töövahendid
- tööandja tasuta transport Tallinnast ja Maardust (asume Jüri alevikus)
- tööaeg vahetustega, üks nädal E-R 6:30-14:30 ja teine nädal E-R 14:30-22:30 (nädalavahetused ja riiklikud pühad on vabad)
- töö sobib ka naisterahvale

NB! ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega
Kontaktisik: Sven Pärn osakonnajuht tel 58861230

Tööpakkumise number
#518172

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 795 - 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2018

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis, Leedus ja Eestis. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 15 aasta.

Vaata rohkem