Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798384

Komplekteerija (E-R hommik-õhtu vahetused, Loomäe tee 13)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uues ametis kuuluvad Sinu ülesannete hulka:

  • tellimuste komplekteerimine riiulist vastavalt korjelehtedele,
  • tellimuste kinnitamine andmebaasis,
  • väljuva kauba toimetamine laadimise alasse.

Ootused kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega ning elurõõmus

  • Kohusetundlik ja korrektne tööülesannete täitmisel

  • Oled omandanud vähemalt keskhariduse

  • Oled hea suhtleja

  • Kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus

  • Sinu eesti keel on heal tasemel

  • Oled korretkne ja aus

Ettevõte pakub

Sind ootavad:

  • brutopalk alates 1000 €
  • põhjalik väljaõpe (2-3 nädalat)
  • kaasaegsed ja turvalised töövahendid (sh turvajalanõud, suvised ning talvised tööriided).
  • haiguslehe hüvitis alates teisest haiguspäevast,
  • isikliku elu sündmuste toetus, meelespidamine tähtpäevadel
  • kaasaegset töökeskkond usaldusväärse ja eduka tööandja juures
  • tööaeg vahetustega, tööpäeviti 6:30-14:30 ja 14:30-22:30 (üks nädal hommikul, teine nädal õhtul, nädalavahetused ja riiklikud pühad vabad)

Tööandja tasuta transport:

  • Tallinnast (Lasnamäe, Õismäe/Mustamäe, Kopli)
  • Maardust

Töökoha aadress:

  • Loomäe tee 13 Lehmja küla (Jüri aleviku lähedal) Rae vald Harjumaa

Tööpakkumise number
#798384

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. august 2022
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem