Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670469

Kompleksmüüja (projektimüük) suurklientide teenindusosakonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauplus-laos kaupade ja teenuste kompleksmüük klientidele
  • Hinna- ja müügipakkumiste ettevalmistamine
  • Tellimuste vastuvõtmine ja kohaletoimetamise korraldamine
  • Klientide sõbralik ja abivalmis teenindamine
  • Vahetustega töötamine kauplus-laos

Ootused kandidaadile

  • Ehitus- ja viimistlusmaterjalide põhjalik tundmine

  • Pühendumine klientidele, sõbralik ja abivalmis suhtlemis- ja teenindusoskus

  • Vähemalt 1-aastane töökogemus projektimüügi alal

  • Hea arvutikasutusoskus

  • Otsustus- ja vastutusvõime

  • Hea eesti ja vene keele oskus, soovitav inglise või/ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Stabiilset töötasu, tulemustasu, sotsiaalseid garantiisid, ettevõtte poolseid soodustusi
  • Arengu- ja koolitusvõimalusi

Oled oodatud kandideerima!
Lisainfo telefonil:+372 5305 1593

Tööpakkumise number
#670469

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2020

DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Vaata rohkem