Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177004

Kommunikatsioonispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle ülesandeks on kahe Euroopa Sotsiaalfondi programmi (Primus ja Eduko) kommunikatsiooniprotsesside koordineerimine, sihtgruppide teavitamine neile pakutavatest teenustest, programmide rollist ja tegevuse kasust.

Otsime oma meeskonda inimest, kes soovib tegeleda samaaegselt nii loova kui tehnilise tööga.

Kandideerimise eelduseks on varasem erialane töökogemus ning kõrgharidus, soovitavalt
avalike suhete, ajakirjanduse või turunduse valdkonnas.

Ootused kandidaadile

  • projektijuhtimise ja meeskonnatöö kogemus;
  • võime iseseisvalt otsustada ja operatiivselt tegutseda;
  • algatus- ja analüüsivõime ning loovus;
  • kohusetunne, täpsus ja korrektsus;
  • huvi, oskus ja kogemus tekstide kirjutamisel ja toimetamisel;
  • kogemus veebi loomisel ja haldamisel;
  • arusaam Interneti arengusuundadest;
  • eesti ja inglise keele suuline ning kirjalik oskus
  • huvi ja oskus tegeleda visuaalse kommunikatsiooniga.

Kasuks tuleb vene keele oskus ja graafikaprogrammide kasutamisoskus.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust riigile olulises valdkonnas;
  • huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis;
  • mitmekesiseid enesetäiendus- ja arenemisvõimalusi;
  • meeldivat töökeskkonda sõbralikus ja professionaalses meeskonnas;
  • konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu

Lisainfo

Sihtasutus Archimedes pakub Eesti haridus- ja teadusasutustele tuge valdkondades, kus konkurentsivõime tugevdamiseks on vajalik rahvusvaheline koostöö. Kõrghariduse arenduskeskus toetab Eesti kõrghariduse kvaliteedi parandamist riiklike algatuste ja programmide kaudu.

Tööpakkumise number
#177004