Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673411

Kommunikatsioonispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie hoogne turundus- ja kommunikatisoonitiim ootab abiväge – inimest, keda sütitab tähendusrikaste projektide kommunikatsiooniloome ja ettevõtete väärtust kasvatavad turundusprojektid.

Ootused kandidaadile

Kui sul tuleb hästi välja nii eesti kui inglise keeles teksti loomine ja toimetamine, tahad panustada turundusprojektidesse, oled valmis haldama Tehnopoli kommunikatsioonikanaleid ning oled iseseisev, hoolas ja sütitav, siis sobid meie seltsi valatult!

Võtame sind vastu toetava meeskonna, mõnusa töökeskkonna ning nüüdisaegsete töötingimuste ja -tasuga.

Sinu töökoormus on esialgu pool kohta, seega jääb sul aega tegeleda ka teiste põnevate väljakutsetega.

Tule ja anna oma panus Eesti tehnoloogiaettevõtete edulugude kirjutamisse!

Tööpakkumise number
#673411

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol eesmärk on toetada tehnoloogiaettevõtete teket, arengut ja kasvu ning aitada neil laieneda maailma. Pakume selleks terviklahendust mõnusa äripinna, innovatsiooni testkeskkonna ja praktilise äriarendusteenuse näol. Oleme sillaks ettevõtete, avaliku sektori ja teadlaste vahel.

Vaata rohkem