Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139146

Kommunikatsioonispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime nooruslikku meeskonnaliiget, kes tunneb ennast hästi nii tekste kirjutades kui suheldes.
Töökus ja arenguvõime on olulised.

Ootused kandidaadile

Tule vestlusele, kui Sul on

  • kõrgharidus;
  • oskus tekste kirjutada ja toimetada;
  • tunned Eesti meediat;
  • oskad Eesti keelt kõrgtasemel ja inglise ning vene keelt tööalase suhtlemise tasemel.

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume

  • Stabiilset motivatsioonipaketti
  • Organisatsioonisiseseid lisasoodustusi
  • Kaasaegset töökeskkonda,
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd,
  • Võimalust areneda avalike suhete juhiks

Tööpakkumise number
#139146

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 16000 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2008

Eesti Tööandjate Keskliit esindab majandusharuliite ja ettevõtjaid rahvusvahelisel, Euroopa ja Eesti Vabariigi tasandil. Tööandjate kandev roll ühiskonnas on edendada ettevõtete konkurentsivõimet, aidata luua ja säilitada soodsat ettevõtluskliimat ja väärtustada sotsiaalset stabiilsust läbi paindlike töösuhete ja tööturupoliitika. Tööandjate keskliit on pika ajalooga ettevõtlusorganisatsioon, kus on alati ka midagi uuenduslikku teoksil. Töötamine Eesti Tööandjate Keskliidus tähendab pidevat arengut ja kohanemist ning aktiivset suhtlemist nii oma meeskonnas kui liidu liikmetega.

Vaata rohkem