Värsked tööpakkumised

Kommunikatsioonispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 576018

Tööpakkumise number

576018

Töö kirjeldus

Otsime algatusvõimelist inimest, kes soovib anda oma panuse õpetajate esindusorganisatsiooni kuvandi loomisesse läbi meie missiooni, tegevuse ning mitmekülgsete hariduselu puudavate teemade kajastamise.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimiseks saada enda biograafia koos vabas vormis lühikirjeldusega, kuidas saaksid aidata meil ühiskonnas nähtavamaks muuta.

Omalt poolt pakume osalist töökoormust (0,5 ametikohta), paindlikku töögraafikut, väljakutseid ja arenemisvõimalusi ning motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
29. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2019
Brutopalk:
625 EUR kuus

Eesti Haridustöötajate Liit (EHL) on õpetajate (lasteaia, huvikooli, üldhariduse, kutsehariduse) ja teiste haridusalal töötajate esindusorganisatsioon. EHLi missiooniks on seista väga hea tasemega hariduse jätkumise eest Eestis. Meie teame, et sealjuures on võtmeroll oskuslikel, motiveeritud ja õnnelikel õpetajatel. Selleks esindab ja kaitseb meie organisatsioon oma liikmeskonna töö- ja kutsealaseid, majanduslikke ja ühiskondlikke huve ning õigusi, olles kaasatud ja panustades lasteaiast kuni gümnaasiumi ning õppeasutusest kuni rahvusvahelise tasandi tegevustesse.