Värsked tööpakkumised

Kommunikatsioonispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 100639

Tööpakkumise number

100639

Töö kirjeldus

Firmasiseste infokanalite toimetamine sh. siseleht, kommunikatsiooni infolehekülg intranetis, firmasisesed teated ja esitlusmaterjalid ning ürituste korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on kõrgharidus või omandad selle peatselt, väga hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus ning hea inglise keele oskus, oled algatusvõimeline, korrektne, hea meeskonnatöötaja, avatud ja positiivse ellusuhtumisega ja soovid tõeliselt panustada suurettevõtte kommunikatsioonitegevuse arendamisse, siis ehk oled Sina meie meeskonnast puuduolev liige?
Kasuks tuleb erilalane töökogemus.

Pakume huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda ja enesetäiendamise võimalusi ja väljaõpet ABB Kommunikatsiooni Kolledžis.
Töökoht asub Tallinnas.

Lisainfo

Töö on tähtajaline.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. märts 2007

ABB AS kuulub rahvusvahelisse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri-ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab 108 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 800 inimest.