Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #789939

Kommunikatsioonispetsiaalist

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on

  • Haigla välis- ja sise kontaktide haldamine
  • Haigla sise- ja välis ürituste korraldamine ja läbiviimine
  • Haigja lehe toimetamine, veebi haldamine ja muutmine

Asukoht: Narva

Töötüüp: täistööaeg

Tähtaeg: 21.06.2022

Ootused kandidaadile

  • Tööülesannete täitmiseks vajalik haridus ja töökogemus

  • Eesti keele oskus C-1 tasemel, väga hea vene oskus ja inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil

  • Väga hea suhtlemisoskus, koostööoskus,loovus, kõrge stressitaluvus, kohusetunne ja usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Väga häid arenguvõimalusi

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • Erialast täienduskoolitust

  • Kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#789939