Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195022

Kommunikatsiooninõunik (lapsehoolduspuhkuse ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaitseväe harjutusväljade info- ja broneerimissüsteemi haldamine;
kolmandate osapoolte informeerimine harjutusväljadel toimuvatest tegevustest;
harjutusväljade teabepäevade korraldamine;
juhendite ja muu vajaliku dokumentatsiooni väljatöötamine oma vastutusvaldkonnas.

Ootused kandidaadile

töökogemus ametikoha töövaldkonnas 2 aastat;
eesti keele oskus kõrgtasemel ja soovitavalt kahe võõrkeele oskus;
arvutikasutamise oskus;
Eesti riigikaitset reguleerivate seaduste tundmine;
hea suhtlemisoskus;
hea koostöövõime;
hea pingetaluvus;
kohusetunne;
algatusvõime, otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb:

Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu;
Üldteadmised kaitseväega seonduvast seadusandlusest.

huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd sõbralikus meeskonnas;
kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid.

Lisainfo

Asukoht: Narva mnt 8, Tallinn

Tööpakkumise number
#195022