Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67158

Kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Organisatsiooni kommunikatsiooni korraldamine ja planeerimine;
  • suhtlemine teiste tudengiorganisatsioonidega;
  • organisatsiooni sisekommunikatsiooni korraldamine;
  • suhtlemine meediaga (ka artiklite kirjutamine);
  • kampaaniate läbiviimine;
  • üliõpilasesinduse sümboolika arendamine.

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
  • hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • initsiatiiv ja kohusetunne;
  • hea avaliku esinemise oskus;
  • meeskonnatöö kogemus.

Kasuks tuleb
  • Kogemus kommunikatsiooni valdkonnas;
  • inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Noort ja teotahtelist meeskonda;
  • paindlikku tööaega;
  • organisatsiooni arengus kaasarääkimise võimalust;
  • arenguvõimalust ja seda toetavat koolitust;
  • motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#67158