Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65980

Kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on riigimetsa majandaja RMK, mis on metsaseadusega moodustatud riigitulundusasutus, mille põhiülesanne on riigimetsa säästlik ja efektiivne majandamine: metsa uuendamine, kasvatamine ja kasutamine ning metsakaitse. RMK korraldab riigimetsades ulukihoolet ning jahi- ja loodusturismi, samuti on RMK ülesandeks tagada igaüheõigusega seotud metsakasutus. RMK üle kogu Eesti paiknevates struktuuriüksustes töötab kokku üle 1100 inimese.

Tööülesanded:

- RMK välis-ja sisekommunikatsiooni strateegia ja tegevusplaani väljatöötamine ning rakendamine
- RMK kommunikatsioonitalituse juhtimine ja igapäevatöö korraldamine
- RMK sihtrühmadele suunatud tegevuskavade ja kommunikatsiooniprojektide väljatöötamine ning täitmine

Ootused kandidaadile

- omab kõrgharidust, soovitavalt erialast
- omab vähemalt kolme aastast praktilise töö kogemust kommunikatsiooni valdkonnas ja juhtimise kogemust
- valdab enamkasutatavat arvutitarkvara
- valdab eesti keelt sõnas ja kirjas
- valdab vähemalt üht (soovitavalt kaht) võõrkeelt sõnas ja kirjas
- omab head läbirääkimis- ja suhtlemisoskust

- perspektiivikat tööd ning eneseteostusvõimalust arenevas organisatsioonis
- kaasaegset töökeskkonda
- koolitust
- motiveerivat palgasüsteemi

Tööpakkumise number
#65980