Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626946
Kaugtöö võimalus

Kommunikatsioonijuht

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

-Organisatsiooni kommunikatsioonitegevuste strateegiline planeerimine;
-Sise- ja väliskommunikatsiooni koordineerimine ja teostamine;
-EÜLi juhatuse ja töötajate kommunikatsioonialane nõustamine kommunikatsioonivaldkonna korralduse ja protsessidega seotud küsimustest;
-Sotsiaalmeedia kampaaniate korraldamine, juhtimine ja haldamine;
-Meediatekstide (artiklid, pressiteated) koostamine, toimetamine;
-Sponsorlusprojektide eestvedamine ja koordineerimine;
-Ürituste turundamine ja vajadusel korralduse juhtimine;
-Kommunikatsioonialaste arendusprojektide planeerimine, eelarvestamine ja elluviimine;
-Teavitustööga seotud materjalide loomine;
-EÜLile kuuluvate kodulehtede haldamine.

Töö on osakoormusega 0,8 kohta. Tööle asumise aeg - 6. jaanuar 2020

Ootused kandidaadile

-Omandatud või omandamisel kõrgharidus
-Eelnev kogemus kommunikatsiooni valdkonnas
-Väga hea eesti ja hea inglise keel suulises ja kirjalikus pildis
-Tahe arendada end kommunikatsiooni- ja kõrgharidusvaldkonnas

Kasuks Tuleb :

-Vene keele oskus
-Tudengiorganisatsioonis või vabaühenduses tegutsemise kogemus
-Erialane haridus

Ettevõte pakub

-Mitmekesist töökeskkonda
-Erialalisi enesetäiendusvõimalusi
-Sõbralikku meeskonda
-Motiveerivat palka
-Paindliku tööaega kokkuleppe alusel

Tööpakkumise number
#626946

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

Eesti Üliõpilaskondade Liit on Eesti ülikoolide üliõpilasesinduste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada tudengite hariduslikke, sotsiaalseid ja kultuurilisi huve ning kaitsta nende õigusi. 1993. aastast on Eesti Üliõpilaskondade Liit rahvusvahelise ISIC kaubamärgi ametlik esindaja Eestis. ISIC ehk International Student Identity Card on rahvusvaheline õpilas- ja üliõpilaspilet, mis tõendab õppuristaatust Eestis ja veel 130 riigis, annab soodustusi rohkem kui tuhandes Eesti ja 125 000 välismaises müügipunktis. Lisaks omab antud kaart hulganisti funktsionaalsusi. Eestis näiteks saab kaarti kasutada ukse-, söökla-, raamatukogu-, ühistranspordi- ja pangakaardina.

Vaata rohkem