Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #180295

Kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma uues töös oled oluline Eesti Energia näo kujundaja. Juhid Eesti tulevikku mõjutavate oluliste tegevuste kommunikatsiooni, inspireerid 16-liikmelise kommunikatsioonimeeskonna head tööd, oled partneriks Eesti Energia juhatusele, suhtled palju nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool – Sinu roll uue energia loomisel on väga suur!

Nõudmised kandidaadile

  • oled tõestanud end keskmise suurusega meeskonna eduka juhina
  • valdad kommunikatsioonitõdesid ja suudad need ettevõtte hüvanguks parimal moel ellu rakendada
  • oled töötanud tugeva brändiga äriorganisatsioonis
  • Sind köidavad teemad, mis on olulised kogu Eestile, ühtviisi innustud nii ärilisest kui ka sotsiaalse vastutuse fookusest
  • oled süsteemse mõtlemisega, Sul on hea analüüsi- ja üldistusvõime
  • oled väga hea suulise ja kirjaliku väljendusoskusega
  • oled loov, leidlik ja uudishimulik
  • Sul on kõrgharidus
  • valdad eesti, inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

  • palju tööd kiiresti arenevas organisatsioonis
  • rohkelt huvitavaid väljakutseid
  • innustunud ja pühendunud meeskonda
  • võimalust rääkida kaasa Eesti energiatuleviku kujundamisel

Tööpakkumise number
#180295

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia kommunikatsiooniteenistus toetab kontserni äritegevust, aidates saavutada oluliste huvirühmade mõistmist ja toetust Eesti Energia tegevusele.

Vaata rohkem