Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180285

Kommunikatsioonijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Oma uues töös oled oluline Eesti Energia näo kujundaja. Juhid Eesti tulevikku mõjutavate oluliste tegevuste kommunikatsiooni, inspireerid 16-liikmelise kommunikatsioonimeeskonna head tööd, oled partneriks Eesti Energia juhatusele, suhtled palju nii organisatsiooni sees kui ka väljaspool – Sinu roll uue energia loomisel on väga suur!

Ootused kandidaadile

  • oled tõestanud end keskmise suurusega meeskonna eduka juhina
  • valdad kommunikatsioonitõdesid ja suudad need ettevõtte hüvanguks parimal moel ellu rakendada
  • oled töötanud tugeva brändiga äriorganisatsioonis
  • Sind köidavad teemad, mis on olulised kogu Eestile, ühtviisi innustud nii ärilisest kui ka sotsiaalse vastutuse fookusest
  • oled süsteemse mõtlemisega, Sul on hea analüüsi- ja üldistusvõime
  • oled väga hea suulise ja kirjaliku väljendusoskusega
  • oled loov, leidlik ja uudishimulik
  • Sul on kõrgharidus
  • valdad eesti, inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

  • palju tööd kiiresti arenevas organisatsioonis
  • rohkelt huvitavaid väljakutseid
  • innustunud ja pühendunud meeskonda
  • võimalust rääkida kaasa Eesti energiatuleviku kujundamisel

Tööpakkumise number
#180285