Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #519330

Kommunikatsioonijuht-juhatuse assistent

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on ettevõtte asjaajamise efektiivse ja häireteta töökorralduse tagamine, sealhulgas

  • infoliikumise korraldamine (telefon, e-post, siseinfo)
  • dokumendihaldus ja töö dokumendihaldustarkvaraga, kirjavahetuse korraldamine, dokumentide tõlkimine
  • juhtkonna päevakava jälgimine ja muudatuste tegemine, külaliste vastuvõtt
  • juhtkonna, sh juhatuse koosolekute, nõupidamiste ettevalmistamine ja protokollimine
  • juhtkonna töölähetuste ja koolituste korraldamine
  • igapäevane büroo juhtimine
  • organisatsioonisisese kommunikatsiooni juhtimine ja suunamine, infoknalite (siseveeb, ajaleht, koduleht, sotsiaalmeedia) haldus ja arendamine
  • ettevõtte visuaalse identiteedi haldus ja arendamine
  • firmaürituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kõrgharidus
  • organiseerimis- ja analüüsivõime
  • positiivsus, ausus, kohusetundlikkus ja täpsus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus
  • töökogemus sarnasel ametipostil
  • eesti ja vene keele oskus kõnes-kirjas kõrgtasemel, kasuks tuleb inglise keele oskus

Põlevkivi töötlemisega tegelev ettevõtte ootab oma meeskonda rohkeid väljakutseid mitte pelgavat, pühendunud ja töökat spetsialisti, keda ootab meie juures sisukas eneseteostusvõimalus ning sõbralik meeskond.

Tööpakkumise number
#519330

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2018
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem