Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27283

Kommunikatsiooni koordinaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Organisatsiooni kommunikatsioonikultuuri ja süsteemi arendamine
  • Siseinfo vahendamine, sellekohaste tegevusplaanide loomine ja realiseerimine
  • Ettevõtte piirkondliku ajakirja toimetamine
  • Grupisisese kodulehekülje arendamine ja koostamine
  • Kohaliku kommunikatsioonivoo juhendamine, tegevjuhtkonna, kohaliku võrgustiku ja personali nõustamine ning tegevuse koordineerimine Balti riikides
  • Stora Enso brandi propageerimine ja tegevuse koordineerimine Balti riikides
  • Avalikussuhete alaste tegevusplaanide koostamine ja realiseerimine
  • Puiduvarumis-, tööstustegevuse, turundus- ja keskkonnakommunikatsiooni nõustamine koostöös divisjoni aj korporatsiooni tegevusega
  • Pressiteadete koostamine, meediasuhete teostamine
  • Kontserni on-line kommunikatsiooni (storaenso.com) teostamine; Balti riikidega seotud teadete struktuuri, sisu ning internetilehe arendamine

Ootused kandidaadile

  • Erialast haridust
  • Kommunikatsioonialast töökogemust
  • Töökogemust metsanduse, metsandusega seotud keskkonnaalaste küsimuste ja/ või puidutööstuse valdkonnas
  • Artiklite kirjutamis- ja redigeerimisoskust
  • Valmidus praktiliseks tööks
  • Väga head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises organisatsioonis

Lisainfo

Klas Ivert, tegev asepresident, Wood Supply Baltic, tel +372 714 0058
Seppo Vainio, tegev asepresident, Stora Enso Timber, Balti Tootmisgrupp, tel +372 714 0002
Terhi Bergius, Kommunikatsioonijuht, Stora Enso Timber, tel +358 40 746 9367
Kari Airaksinen, Keskkonnajuht, Wood Supply Baltic, tel
+358 400 960 251

Palume CV ja kaaskiri esitada inglise keeles.

Lisainfo ettevõtte kohta:www.storaenso.com

Tööpakkumise number
#27283