Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436094

Kommimeister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame Maiasmoka kohvikusse tööle KOMMIMEISTRI, kelle põhilisteks tööülesanneteks on:
- käsitöökommide ja šokolaadide valmistamine
- materjalide planeerimine ja tellimine, arvestuse pidamine
- inventuurides osalemine
- kvaliteedi ja säileaegade jälgimine
- tööruumide ja -vahendite korrashoid

Ootused kandidaadile

Eeldame kandidaadilt:
- kondiitri kutseharidust ja töökogemust 2 aastat või käsitöötoodete valmistamise kogemust
- tehnoloogia tundmist ja kvaliteedinõuete järgimist
- täpsust, korrektsust, puhtust
- töö ja tooraine planeerimisoskust
- vastutus- ja kohusetunne ning meeskonnatöö oskus
- eesti keele oskust vähemalt kesktasemel

Pakume tööd armastatuima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on martsipanivormijad, - maalijad,pagarid, kondiitrid ja kommimeistrid. Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemustasust.

Töö toimub Pikk tn 16 summeeritud tööaja arvestusega graafiku alusel kõikidel nädalapäevadel.

Lisainfo

Tööpakkumise number
#436094

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd.
AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulub ettevõte Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalev annab tööd ligi 400 inimesele. Maiasmokas on üle 35 töötaja.

Vaata rohkem