Värsked tööpakkumised

Kommimeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360033

Tööpakkumise number

360033

Töö kirjeldus

Ootame tööle inimest, kellel on kiired käed ja hea maitsemeel.
Põhilisteks tööülesanneteks on:
- šokolaaditoodete (nt. käsitöökommid, käsitööšokolaadid, glaseeritud martsipani jms) kvaliteetne valmistamine
- müügiplaani- ja eritellimuste täitmine
- regulaarne uute toodete väljatöötamine, tootevaliku väskendus ja uuendus vastavalt turu nõudlusele.

Kandidaadi sobivuse korral võimalus töötada vanem-kommimeistrina, kellel on lisaülesandeks teiste kommimeistrite töö korraldamine.

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat on hoolas, kiire, puhtust armastav ja kohusetundlik.
- Eeliseks kehtiva tervisetõendi olemasolu. Tervisetõendi olemasolu on tööle asumise eelduseks.
- Varasem toiduainetööstuses käsitöö toodete tegemise, eriti šokolaaditoodete valmistamise, kogemus
- Eeliseks toiduainete valdkonna haridus

Pakume tähtajatut tööd mainekaima kaubamärgiga ettevõttes, kus lähimateks kaastöötajateks on šokolaaditoodete valmistajad, kohviku juhataja ja martsipanimeistrid. Töötasu koosneb põhi- ja töötulemustest sõltuvast tulemustasust.
Töö toimub Pikk tn 16 graafiku alusel.

Lisainfo

Lisainfo Jana Jesmin 6464066; Jana.jesmin(ät)kalev.eu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2014
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2014

AS Kalevi tütarettevõte OÜ Maiasmokk omab pikaajalist pagari- ja kondiitritoodete valmistamise kogemust. MAIASMOKA KOHVIK pakub laias valikus kohapeal valmistatud värskeid pagaritooteid ning käsitsi valmistatud eksklusiivseid šokolaadikompvekke ja martsipanikujukesi. Kohviku ruumes tegutseb ka Kalevi martsipanimuuseumituba, kus saab tutvuda ajaloo-väljapanekuga ja jälgida martsipanimeistri tööd. Maiasmokas töötab ca 25 töötajat.

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.