Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #241368

KOMMERTSJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Töötab välja ja juurutab ettevõtte müügistrateegia;
- töötab välja ja juurutab ettevõtte hinnapoliitika;
- loob ja hoiab suhteid suurte klientidega ja tootjatega;
- tegeleb aktiivselt uute toodete otsimisega tooteportfelli ja organiseerib lansseerimist;
- koostab müügiplaane, turundus- ja osakonna eelarvet ja kontrollib selle täitmist;
- osaleb ettevõtte üldstrateegia väljatöötamises,
- juhib kommertsosakonna tööd.

Ootused kandidaadile

- Eelnev müügitöökogemus suurklientidega;
- FMCG (tööstus-, tubaka- ja toidukapuade) turu tundmine;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil;
- analüütiline mõtlemine ja planeerimisoskus;
- hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
- kõrgharidus ja turundusalane töökogemus.

- Vastutusrikast ja huvitavat tööd ning arenguvõimalusi edukas rahvusvahelises ettevõttes;
- meeldivat ja toetavat meeskonda;
- väärilist töötasu;
- väga häid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#241368

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2011

Manpower OÜ kliendiks on Eugesta Eesti AS. Eugesta Eesti AS on üks Baltikumi juhtivatest tubaka-, toidu- ja tööstuskaupade müügiga ja logistikaga tegelevatest hulgikaubandusettevõtetest, allüksusustega Eestis, Leedus ja Lätis. Eugesta annab tööd enam kui 700 inimesele, Eestis 74 inimesele.

Vaata rohkem