Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21606

Kommertsdirektori asetäitja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS INEST MARKET kuulutab välja konkursi kommertsdirektori asetäitja ametikohale, kelle töökohustuste hulka kuulub:
- firma turundus üksuste tegevuse toetamine ja arendamine
- töö käigus klientidega ja teiste juriidiliste isikutega firma huvide esindamine

Ootused kandidaadile

korrektsus ja kohusetundlikus
hea vene ja eesti keele valdamine
arvutioskus
avarat silmaringi

Ettevõte pakub

huvitavat tööd kaasaegses arenevas firmas
kõrget palka ja motivatsiooni
õppimisvõimalust ja eneseväljendamist

Lisainfo

Inglise keele valdamine oleks kandidaadile kasuks

Tööpakkumise number
#21606

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
14. mai 2003

CVKeskus.ee klient

Eesti mööblitootmisettevõtte, 1993 aastast.

Vaata rohkem