Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289081

Kolmanda üksuse sotsiaalpedagoog

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ametikoha põhieesmärgiks on sotsiaalpedagoogiline töö alaealiste ja noorte kinni peetavatega, vähendamaks koolikohustuse mittetäitmist ja tõstmaks nende õppeedukust.

Ootused kandidaadile

- rakenduslik või akadeemiline kõrgharidus vastavalt sotsiaalpedagoogi või kriminaalhooldusametniku
kvalifikatsiooninõuetele (https://www.riigiteataja.ee/akt/13363346; https://www.riigiteataja.ee/akt/106122011002)
- eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonnas vähemalt 2 aastat;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja vene keele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega
- hea analüüsivõime ja suhtlemisoskus;
- arvuti kasutamise oskus;
- hea suhtlemisoskus;
- võime ja oskus töötada stabiilselt ja tulemuslikult pingeolukorras;
- koostöö- ja motiveerimisvõime.

Ettevõte pakub

- Paindlikku tööaega
- Huvitavat ja vastutusrikast tööd
- Arengu- ja koolitusvõimalusi
- Töötasu alates 700 eurot
- Kaasaegset töökeskkonda
- Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#289081

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem