Kolimisproff
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #752142

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kolimisproffi töö on väga vaheldusrikas ja tema ülesanded on
Väljaõpe kohapeal!

  • Kliendile mugavusteenuse osutamine
  • Kolitavate asjade pakkimine ja kolimine

*Lisaboonusena rahvusvaheliste kolimiste teostamine (võimalus reisida ja töötada samal ajal)

Ootused kandidaadile

  • B kategooria juhiluba (tuleb kasuks)
  • Füüsiliselt vastupidav
  • Sulle meeldib täpsus ja liikuvus
  • Oled suurepärane tiimimängija

  • Motiveerivat palgasüsteemi (tasu vastavalt oskustele ja kogemustele)

  • Kaasaegseid töövahendied.

  • Hoolikalt valitud ja testitud tööriideid.

  • Põnevaid objekte millele tavainimese jalg naljalt juba ei satu

  • Karjäärivõimalust ettevõttes.

  • Lisaraha teenimisvõimalus boonuste, leadide, challengie ja jootraha näol.

  • Vaheldusrikast tööd ja kokkuhoidvat meskonda

  • Paindliku tööaega.

  • Täiendkoolitused - väljaõpe kohapeal

  • Motiveerivad meeskonnaüritused.

  • Võimalus osutada teenust alltöövõtuna

Tööpakkumise number
#752142