Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32846

Kolija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

mööbli ja muude kaupade laadimine
raskete esemete teisaldus
isklike asjade pakkimine jne.

Ootused kandidaadile

väga head füüsilist vormi
kohusetundlikust

Ettevõte pakub

rasket kuid huvitavat ja liikuvat tööd
hea töö puhul korralikku palkka
meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

Vajame paari kolija/laadijat, kelle ülesandeks on kolitava vara pakkimine, peale ja mahalaadimine,raskete esemete tõstmine(seifid,klaverid).Töö on füüsiliselt raske kuid samas huvitavam ja liikuvam kui tehasetöö. Eelistatud on pikemat kasvu ja mittesuitsetavad noormehed.

Tööpakkumise number
#32846
Kolija