Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548901

Kokk/vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telliskivi Loomelinnaku äärel asuv Ladina-Ameerika restoran La Tabla otsib oma kööki TEOTAHTELIST KOKKA/VAHETUSEVANEMAT, kellele meeldib tõeliselt süüa teha ja naudib seda täiega.

Ootused kandidaadile

Meie punti on oodatud kolleeg, kes oskab nuga ja kulpi kindlalt käes hoida ning ka nendega ka midagi ette võtta. Igasugused eelnevad köögikogemused on igati „bueno” ja tulevad kasuks. Ladina toidukultuuri tundmine on hea lisand, aga ei ole eeldus.
Kui sa suudad köögis head „vibe”-i luua, siis see on heaks aluseks meie koostööle.

Ettevõte pakub

Väljaõpet oma ala meistriks
Sõbralikku, rahvusvahelist, mõnusat ja arendavat töökeskkonda
Töötasu alates 6,50 EUR/tunnis
Motivatsioonisüsteemi
Kui suudad hakata Sous-Chef´iks, siis võid arvestada oluliselt kõrgema palganumbriga.

Tööpakkumise number
#548901

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 6.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. august 2018
Kuulutus sisestati:
1. august 2018

La Tabla’sse tulles satud sa foodie-matkale mööda modernset Ladina-Ameerika kööki. Me pakume väikest ülevaadet selle maailmaosa kulinaarsest küljest ning tihtipeale viisil, mida sa mujal Eestimaal ei kohta. Meie lähenemise märksõnad on modernsus segatuna traditsioonilise lähenemisega, ehtsad maitsed ja värsked koostisained.

Vaata rohkem