Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #392197

Kokk/sushi kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhilised töökohustused saavad olema, maitsva toidu valmistamine, menüü järgimine ja oma töökoha korras hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Oma meeskonda ootame tahtega olla oma ala parim, täpset ja kohusetundlikku ning meeskonnatööks sobivat aktiivset ja analüüsivõimelist, ausat ja usaldusväärset. Kasuks tuleb eelnev töökogemus või erialane haridus.

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust
  • head seltskonda
  • huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
  • palju tööd

Tööpakkumise number
#392197

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. september 2015
Kuulutus sisestati:
17. august 2015

Pakume harmooniat oma hea teeninduse ja atmosfääriga, värvikaid maitseelamusi omanäoliste roogadega. Meie kohvikutes on eriline fiiling, mis tuleneb avatud köögist, kus iga külastaja saab jälgida just temale valmistatava toidu loomislugu. Meie menüü koosneb erinevate kultuuride tippsaavutustest. Tule meile tööle ja sa õpid juurde palju uut ja huvitavat. Sinult ootame olemasolevate teadmiste jagamist meiega

Vaata rohkem