Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339271

Kokk/Kohvimeister/Klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Pierre töökasse kollektiivi klienditeenindajat, kelle peamisteks ülesanneteks oleks:
- Klientidega suhtlemine
- Tellimuse võtmine
- Tellimuste valmistamine
- Klientide teenindamine
- Leti ning saali korrashoid

Ootused kandidaadile

- Aktiivsus
- Kliendisõbralikkus
- Korrektne välimus
- Positiivne ellusuhtumine
- Kohusetundlik, aus ja korrektne
- Kõrge pingetaluvus

Ettevõte pakub

- Tööd graafiku alusel
- Väljaõpet ja täiendkoolitusi
- Huvitavat ja mitmekülgset tööd
- Professionaalset meeskonda
- Karjäärivõimalusi usaldusväärses firmas
- Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#339271

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. mai 2014
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2014

Pierre on tõeline kohvik kõige tõsisemas mõttes, kust kostub kohvikäppade koksimist, mõnusat jutusuminat ja loomulikult hea valikuga hõrgutavatest
šokolaadikookidest, tortidest ja trühvlikommidest. Vene tänava Meistrite Hoovis asub õdus kohvik, kus ukse avandes tärkab ninna kohvi- ja šokolaadilõhn,
taustaks kostuvad pehmed muusikalised noodid.

Vaata rohkem