Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #278322

Kokk

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sobiv kandidaat vastutab köögis toimuva eest:
- valmistab maitsvaid roogasid vastavalt tellimustele ja tagab nende meeldiva serveeringu
- tellib kauba vastavalt kalkulatsioonidele ja jälgib laoseisu
- tagab köögis heakorra, hügieeni ja seadmete õige kasutuse,
- on vajadusel võimeline köögist välja tulema ja kliendiga suhtlema
- on paindlik tööaja suhtes

Ootused kandidaadile

Otsime
- erialase haridusega
- töökat
- kohusetundlikku
- hea pingetaluvusega
- ja iseseisva töö oskusega inimest
- kel on teadmised ja kogemused eesti köögist ning huvi selle vastu
- vajalik on suutlikkus teha meeskonnatööd ja juhendada abilisi
- kasuks tulevad sõiduoskus ja auotjuhi load

Teotahtelisel inimesel on võimalus anda oma panus ettevõtte toitlustusteenuste arendamisse ning realiseerida ka oma ideid kooskõlas ettevõtte arengusuundadega.
Kui sa tunned, et talu töökohana võiks Sulle sobida, siis anna meile teada, mida sa teha oskad või osata tahaksid. Tutvustage end meile ja uurige oma võimalusi!

Tööpakkumise number
#278322
Kokk