Kokk
Tööpakkumise number #709895

Kokk

1

Töö kirjeldus

Kubija hotell - loodusspaa Võrumaal otsib oma meeskonda kokka, kelle peamisteks ülesanneteks on:

  • `a la carte toitude valmistamine ja väljastamine
  • buffe ja grupimenüü valmistamine ja väljastamine
  • kaupade vastuvõtmine, kontroll, ladustamine ja ettevalmistamine
  • oma töökoha korrashoidmine

Ootused kandidaadile

  • Armastus toiduvalmistamise vastu

  • Iseseisv mõtlemisoskus

  • Ausus, täpsus ja kohusetunne

  • Puhtus ja korrektsus

  • Positiivne ellusuhtumine ja hea meeskonnatöö võime

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Häid töötingimusi

  • Motiveerivat töötasu

  • Koolitusi ja firmaüritusi

  • Omapere soodustusi

Tööpakkumise number
#709895
Kokk
Kokk