Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550261

Kokk / Vanemkokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Meeskonnas oma rolli täitmine ja teiste juhendamine
  • Toodete valmistamine vastavalt retseptuurile ja tellimustele
  • Köögimeeskonna juhtimine ja arendamine
  • Töökorralduse ja enesekontrolli järgimine
  • Oma töö isseisev planeerimine
  • Töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • Soov teha karjääri kokana
  • Haritus koka erialal ja kutsetunnistus
  • Vastutava töö kogemus 2a

Ettevõte pakub

  • Palju tööd
  • Meeldiv kollektiiv ja tasuta lõunad
  • Enesetäiendus Sinu soovi järgi
  • Ootamatud väljakutsed
  • Stabiilne ja turvaline lepingut ning tasu

Tööpakkumise number
#550261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 1550 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. september 2018
Kuulutus sisestati:
8. august 2018

Chocolats de Pierre pakub šokolaaditooteid alates aastast 2002. Ettevõtte aluseks on perekondlikud gastronoomiatraditsioonid, mis ulatuvad aastasse 1937. Avatud on kohvikud Chocolaterie Pierre ja Josephine Tallinnas ja kohvik Pierre ning restoran Bel Ami Tartus. Tartu Pierre kohvik ja Bel Ami restoran on arenevad ja värske kulinaarse vaatega toidukohad, kus on paras annus rasket tööd koos uute võimaluste ning kogemustega. Selleks ootame oma meeskonda särasilmset ja teotahtelist kulinaariaala tulevikutähte.

Vaata rohkem