Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147312

Kokk vanalinna restorani

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kohvik-restoran Tallinna vanalinnas, otsib oma meeskonda tublit ja tegusat kokka.

Ootused kandidaadile

Valmisolekut töötada graafiku alusel, töökat, kohusetundlikku, ausat ja positiivse ellusuhtumisega .

Vajalik kehtiv tervisetõend.

Ettevõte pakub motiveerivat töötasu, head kollektiivi ja majasiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#147312

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. mai 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

Staffer OÜ on personali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu nii eesti kui skandinaavia ettevõtetele.

Vaata rohkem