Värsked tööpakkumised

KOKK Valkla Kodusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598402

Tööpakkumise number

598402

Firma nimi peidetud KOKK Valkla Kodusse

Töö kirjeldus

- Meie hooldekodus elavatele klientidele ja töötajatele kvaliteetse ja nõuetekohase toidu valmistamine, serveerimine;
- köögis korra ja hügieeni tagamiseks vajalikud tugitööd - tööpindade ja ruumide korrashoid;
- toidunõude koristamine, pesemine ja ladustamine vastavalt vajadusele ja tööjaotusele.

Nõudmised kandidaadile

- Pead lugu tervislikust toitumisest ja oskad seda valmistada;
- oskad käidelda toidutooret ja toitu, sh hügieeninõuete jälgimine,
- oled töös sõbralik ja oskad hästi suhelda ka klientidega;
- ​Sul on toitlustusalane eriharidus või eelnev töökogemus toitlustustöötajana;
- oskad kasutada arvutit vähemalt algtasemel;​

Oled inimesena kohusetundlik, aus, täpne ja oskad töötada meeskonnas. Tööle asumisel on vajalik kehtiv tervisetõend.​

Ettevõte pakub

- graafikujärgset täiskoormusega tööd E-P;​
- korralikult sisustatud kööki ja vajalikke kaasaegseid töövahendeid;
- toetavat keskkonda ja meeskonda;​
- toetust ja abi erinevates küsimustes, mis Sinu tööelu toetavad, oleme olemas ja pakume ka vahvaid ühisüritusi koos perega.​

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
20. mai 2019

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing. Meie teenusüksustes üle Eesti elab ligi 2000 psüühilise erivajadusega inimest. Meil töötab ligi 900 töötajat, kellest suurem osa on tegevusjuhendajad. Meie eesmärk on toetada erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Töötame paindlikult ja tulemustele orienteeritult pidades silmas oma klientide vajadusi. Kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga.

Meie juures saad end teostada igapäevatöös või osaledes erinevates arendusprojektides. Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida - võta julgelt ühendust ja küsi lisa või tule tutvuma meie tööga.

Peresõbralik tööandja taotlemiseltitle="" />

Kaugtöö tegijatitle="" />

Erinevus rikastabtitle="" />

Tervislik töökohttitle="" />