Kokk
Tööpakkumise number #792263

Kokk

Silva-Agro OÜ
Valgamaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sangaste Rukki Maja otsib oma meeskonda kokka, kes huvitub Eesti toidukultuurist ning kelle silm lööb särama uute teadmiste omandamisest ning südame teevad soojaks head Eesti maitsed. Pakume toite hommikusöögist õhtusöögini.

Kandidaadilt ootame:

roogade valmistamist etteantud menüü alusel,
töökoha-, seadmete- ja töövahendite korrashoid,
osalemine inventuuridel,
kauba tellimine, vastuvõtt, kontroll ja ladustamine.

Ootused kandidaadile

Soovituslikult eelnev töökogemus antud valdkonnas, kiire õppimisvõime, hea pingetaluvus. kohusetundlik, positiivne, sõbralik ja valmis meeskonnatööks.

VÕTA JULGELT ÜHENDUST JA SAAME TUTTAVAKS!

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet,

  • sõbralikku töösuhet,

  • arenemisvõimalust,

  • ettevõttesiseseid soodustusi,

  • tööle väärilist tasu,

  • ametikorterit, transporti ja/või tööpäevadel majutuse võimalust.

Tööpakkumise number
#792263

Info

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2022
Kokk Kokk

Silva-Agro OÜ on tegutsenud alates aastast 1994. Aastatega oleme arenenud ja avanud toidukaupluse ning 2001 aastast alates ka restorani koos külalistemajaga. Tänaseks on meie tegevusvaldkondadeks jaekaubandus, toitlustus ja majutus, laoteenuste pakkumine, transport ning teravilja puhtimine.

Vaata rohkem

Kokk
Kokk