Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734543

Kokk-vahetusevanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetusevanema ülesandeks on ettevalmistus ja toitude valmistamise kõrge kvaliteedi tagamine. Kindlasti on väga oluline, et Sulle päriselt meeldib kokata. Uute menüüde väljatöötamisel ning mitte vähetähtsam korra- ja puhtuse tagamine oma tööalal. Efektiivne köögi ja meeskonna töö organiseerimine ja juhtimine. Hankijatega suhtlemine, kauba tellimine, vastuvõtt.  Menüüde ja toidukalkulatsioonide koostamine, juurutamine ja järgimine.

Tööle asumise aeg: Esimesel võimalusel sobivate kandidaatide leidmisel.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus, initsiatiivikus ja tahe tööd korraldada;

  • sul on suur kirg ja huvi kokkamise vastu;

  • varasem töökogemus vahetusevanemana toitlustusasutuses vähemalt 1 aasta;

  • sul on hea pingetaluvus;

  • meeskonna juhtimise ja töö organiseerimise kogemus;

  • oled vastutus- ja kohusetundlik, iseseisev.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat väljakutset

  • Osaleda uute ja maitsvate roogade väljatöötamises

  • Paindlikku töö- ja puhkusegraafikut

  • Meeldivat ja noorusliku meeskonda

  • Tööle väärilist palka

Tööpakkumise number
#734543