Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176477

Kokk- vahetuse vanem

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igapäevane bistroo toitude valmistamine vastavalt retseptuurile. Köögi töö korraldamine, jooksvate probleemide oskuslik ja operatiivne lahendamine. Inventuuride läbiviimine,kaupade tellimine.

Ootused kandidaadile

Soovitavalt meesterahvas. Erialane haridus ning töökogemus antud valdkonnas. Ausus, lojaalsus, loovus ja algatusvõime.
Korra -ja puhtusearmastus.

Eneseteostuse võimalust kaasaegses ja edukas toitlustusettevõttes. Toredat ja töökat kollektiivi.
Motiveerivat palgasüsteemi.

Tööpakkumise number
#176477