Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #439847

KOKK uude Jaapani restorani

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uus Jaapani restoran Tallinna kesklinnas otsib enda kollektiivi kõrgtasemel kokka!

YUI-nimeline uus Jaapani restoran otsib kogemustega kokka, kes soovib pakkuda ainulaadseid Jaapani köögist pärit toiduelamusi, on avatud uutele ideedele ja on koostööaldis.

  • kõrgetasemeliste Jaapani roogade valmistamine

  • köögi korrashoid

  • abistamine inventuuril

  • kollektiivis töötamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus restoranis kokana

  • oskus tööd planeerida

  • iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus

  • kõrge pingetaluvus ja loov suhtumine

  • keeleoskused: eesti, vene ja inglise keel

Kasuks tuleb:

  • kogemused Jaapani köögiga

  • jaapani keele oskus

  • võimalust õppida ja arendada oma oskusi Jaapani kulinaarias

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • kaasaegseid töötingimusi

  • rahvusvahelist ja sõbralikku kollektiivi

  • väärilist palka

Erivõimalused:

  • koolitus Jaapanis

Lisainfo

Restorani omanikud on jaapanlased. Yui võtab kokana tööle umbes 6 inimest.

Restoran avatakse 20. septembril 2016.

Tööpakkumise number
#439847

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 1120 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
9. september 2016

Restoran YUI on esimene omalaadne kõrgetasemeline Jaapani restoran Eestis. Restorani eesmärk on pakkuda autentseid traditsioonilisi Jaapani maitseelamusi, mida on vürtsitatud modernsete kokakunsti saladustega. Restoran YUI mission on alustada Eestist Jaapani imelise toidukultuuri vallutuskäiku Euroopasse. Esimene restoran avatakse Tallinnas ja sul on veel võimalus ühineda selle erakordse meeskonnaga. Restoran avatakse Tallinnas Narva mnt. 15, 20. septembril 2016.

Vaata rohkem