Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639912

Kokk Ümera Keskuse Maximas, Laagna tee 80

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2020
Kuulutus aegub:12. märts 2020

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle:

  • maitsvate ja kvaliteetsete toitude valmistamise vastavalt retseptuurile
  • korra ja puhtuse hoidmise köögis
  • kaupade tellimise

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • armastad toiduvalmistamist ning pead lugu puhtusest ja korras;
  • oled õppinud kokaks või eelnevalt töötanud toitlustuses
  • oled koostöövalmis, kiire ja aus
  • oled kohusetundlik ning hea pingetaluvusega

Tööalast väljaõpet ja koolitusi, karjäärivõimalusi, tööd graafiku alusel, erinevaid motivatsioonipakette ja ettevõtte poolt organiseeritud lõunasööki.

Tööpakkumise number
#639912

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

MAXIMA Eesti on üks suurimaid Eestis tegutsevaid jaekaubanduskette, millesse kuuluvad kauplused, e-pood, toitlustustsehhid, logistikakeskus ja peakontor annavad tööd enam kui 4300 eestimaalasele ning teenindavad igapäevaselt vähemalt 160 000 inimest.

Vaata rohkem